Портативний відеореєстратор HD DVR із 2,5-дюймовим РК-екраном TFT.

620 ₴
- Немає в наявності
- Код: A1_15
+380 (68) 670-72-92
Менеджер
- +380 (63) 329-28-45Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний відеореєстратор
Автомобільний відеореєстратор фіксує всі пересування вашого автомобіля та поточну дорожню ситуацію. Він допоможе довести вашу правоту у спірних аварійних випадках або дорожньо-транспортних пригодах.
Пристрій має компактні розміри та портативну конструкцію. Легко встановлюється на лобове скло за допомогою надійного кріплення-присоска, яке входить до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DVR |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість мегапікселів камери | 1.3 Мп |
| Дозвіл запису | 640x480 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Формат стиснення | MJPEG |
| Підтримувані формати флеш-карт | SD, microSD |
| Тип матриці | CMOS |
| Розмір матриці | 1/4" |
| Режим запису | Циклічна |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Наявність жорсткого диска | Ні |
| Кількість жорстких дисків | 0 шт. |
| Комплектація відеореєстратора | Зарядное устройство |
| Ступінь захисту IP | 0 |
| Радіус дії детектора руху | 5 м |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 120 град. |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 5 м |
| Автономне живлення | Є |
| Час роботи від акумулятора | 10 хв |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Кут повороту | 120 град. |
| Кут нахилу | 270 град. |
| Функція автозапису | Так |
| Канали запису | 1 |
| Запис часу і дати | Так |
| Аварійний запис | Так |
| Екран | |
| Поворотний екран | Так |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Сенсорний екран | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 60 г |
- Ціна: 620 ₴










