Монітор MIKKA MK215XMS сенсорний
  • Готово до відправки
  • Код: MK215
Менеджер
    Директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Менеджер
    Директор
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сенсорний монітор MIKKA MK215XMS 21.5"
Переваги:
  • сенсорне керування
  • діагональ 21.5"
  • чітке та яскраве зображення
  • просте підключення
  • універсальне використання (дім, офіс, бізнес)
Призначення:
✔ робота та навчання
✔ касові системи (POS)
✔ інтерактивні задачі
Основні
ВиробникMikko Group
Діагональ екрану21.5 дюйм
Роздільна здатність екрануFull HD (1920×1080)
Тип матриціIPS
Гарантійний термін3 міс
СтанНовий
Екран
Тип покриття екрануГлянсовий
Розміри
Ширина505.9 мм
Висота302.2 мм
Глибина48.5 мм